Ručně vyrobené dezerty

Cukrárna

V rámci návštěvy Koníčkova dvora nemůžete minout útulnou cukrárnu. Vchod je přes pivnici Ve dvoře a ty, které více než chuť piva zláká výborná káva, čaj nebo cukrářské výrobky, se mohou těšit na mnohdy unikátní dobroty. Třeba právě výbornou kávu. Ta je podávaná tradičně i v mléčných variantách. Používají se podomácku pražená zrna od dodavatele z Chebu. Pro ty, kteří mají pocit, že by potřebovali zhubnout, je k dispozici zelená káva na zrychlení metabolismu. Ke kávě či výbornému čaji si můžete koupit domácí cukrářskou klasiku nebo i netradiční dorty, zákusky a perníky na zakázku vyráběné mnohdy i z pivních surovin.

V nabídce naleznete i čokolády či luxusní bonboniery (například z chmele) pro slavnostní příležitosti. Pro nejmlsnější jazýčky najdete v nabídce i čokoládové fondue, zmrzlinové poháry a palačinky. Návštěvníci ochutnají i zákusek, který jinde nemají – takzvaný Koníčkův sladovník, v němž najdete jednu ze základních surovin pro výrobu piva. Konkrétně půjde o zákusek slazený sladinou, která vzniká při výrobě piva Grošák. V plánu je i slaný dort, do kterého bude přidáváno pivo od Koníčka.

Dodavatelé pro naši cukrárnu:

Maki tak trochu jiné pečení

Cukrářství Iva Maršálková

Elizebet Art of Goodies

Labužník Celiak

Semag

 

Naše cukrárna Ve Dvoře vám také nabízí NETRADIČNÍ DÁRKY PRO VAŠE TRADIČNÍ SLAVNOSTI 

 

 

 

VÝROBKY Z PIVNÍCH SUROVIN

Útroby naší cukrárny Ve dvoře ukrývají další netradiční produkty, mnohdy vyrobené s použitím pivních surovin. Mimo několika chutných dortů, jejíž základ tvoří i suroviny k výrobě piva, můžete svého blízkého potěšit například bonboniérou plněnou chmelem, nazvanou CHMELINKY.

SUVENÝRY

K pivečku si můžete v prodejně Koňotéka nebo v pivnici a cukrárně Ve dvoře koupit něco "na hlavu"...  Myšleno tím je něco z našeho sortimentu ORIGINÁLNÍ KONÍČKOVY PIVNÍ KOSMETIKY. Přibrat pak na vaši slavnostní událost můžete třeba i PIVNÍ SKLENICE s logem Pivovaru Koníček.  

  

3D prohlídka cukrárny