Ručně vyrobené dezerty

Cukrárna

V rámci návštěvy Koníčkova dvora nemůžete minout útulnou cukrárnu. Vchod je přes pivnici Ve dvoře a ty, které více než chuť piva zláká výborná káva, čaj nebo cukrářské výrobky, se mohou těšit na mnohdy unikátní dobroty. Třeba právě výbornou kávu. Ta je podávaná tradičně i v mléčných variantách. Používají se podomácku pražená zrna od dodavatele z Chebu. Pro ty, kteří mají pocit, že by potřebovali zhubnout, je k dispozici zelená káva na zrychlení metabolismu. Ke kávě či výbornému čaji si můžete koupit domácí cukrářskou klasiku nebo i netradiční dorty, zákusky a perníky na zakázku vyráběné mnohdy i z pivních surovin.

V nabídce naleznete i čokolády či luxusní bonboniery (například z chmele), pro slavnostní příležitosti. Pro nejmlsnější jazýčky najdete v nabídce i čokoládové fondue, zmrzlinové poháry a palačinky. Návštěvníci ochutnají i zákusek, který jinde nemají – takzvaný Koníčkův sladovník, v němž najdete jednu ze základních surovin pro výrobu piva. Konkrétně půjde o zákusek slazený sladinou, která vzniká při výrobě piva Grošák. V plánu je i slaný dort, do kterého bude přidáváno pivo od Koníčka.

Dodavatelé pro naši cukrárnu:

Cukrárna Angelika

Maki tak trochu jiné pečení

Cukrářství Iva Maršálková

Elizebet Art of Goodies

Labužník Celiak

Semag

 

Naše cukrárna Ve Dvoře vám také nabízí NETRADIČNÍ DÁRKY PRO VAŠE TRADIČNÍ SLAVNOSTI 

 

 

VÝROBKY Z PIVNÍCH SUROVIN

Útroby naší cukrárny Ve dvoře ukrývají další netradiční produkty, mnohdy vyrobené s použitím pivních surovin. Mimo několika chutných dortů, jejíž základ tvoří i suroviny k výrobě piva, můžete svého blízkého potěšit například bonboniérou plněnou chmelem, nazvanou CHMELINKY.

SUVENÝRY

K pivečku si můžete v prodejně Koňotéka nebo v pivnici a cukrárně Ve dvoře koupit něco "na hlavu"...  Myšleno tím je něco z našeho sortimentu ORIGINÁLNÍ KONÍČKOVY PIVNÍ KOSMETIKY. Přibrat pak na vaši slavnostní událost můžete třeba i PIVNÍ SKLENICE s logem Pivovaru Koníček.  

  

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

 

3D prohlídka cukrárnyPanel

Právě na čepu

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]