KOŇO - FIT TÝM

 

 

DENISA 

Už jako malá holka jsem excelovala v  mnoha sportech, třeba v hasičském sportu, nebo přespolním běhu, s výjimkou rybaření. Nikdy jsem neulovila ani jednu rybu, pozornost mi totiž odváděla má ukecanost. 

Jelikož můj mozek jede většinou na 200 %, nedokážu zůstat u jedné věci a potřebuji neustálý rozvoj. Díky tomuto tempu dnes zvládám vedení lekcí jako TRX, power yoga, fly yoga a  fly akrobacie, pilates, sestavení kruhových, silových a  hiit tréninků, taktéž vedu lekce pro těhotné a po porodu i s miminky. Nejdůležitější je však pro mě individuální přístup dle zdravotních možností a fyzické kondice jedince. Zakládám si především na funkční správnosti provedení cviků a  to s úctou k tělu. Život mi totiž nadělil spoustu úrazů už od dětství, kvůli kterým jsem své nesrovnalosti těla musela dávat několik let do správného postavení. Díky tomu upřednostňuji zdraví cvičence. Zároveň život neberu tolik vážně a tak tvořím zábavné a kreativní formy tréninku. 

 

ROBERT

V dětství, v pubertě, ani v dospělosti nebyl pohyb a sport mojí doménou. Ke sportu a pohybu mě přivedly s 30.rokem života problémy s pohybovým aparátem. Až teprve poté jsem se začal zajímat o sport a pohyb jako takový. Powerjóga byla jedna z prvních záležitosti, která mě nadchla a hlavně, problémy s pohybovým aparátem skončily a nikdy se nevrátily.


V oboru fitness pracuji nyní přes 10let. Vedu lekce a kurzy se zaměřením na principy zdravého pohybu. Mojí doménou jsou Powerjóga, Pilates, trampolíny, BOSU, TRX PILATES a cvičení ve vzduchu s různými závěsnými systémy. Vždy kladu důraz na kvalitu a správné provedení pohybu.


Díky vlastním dřívějším problémům s pohybovým aparátem mohu do svých lekcí vnést porozumění a pochopení s běžnými pohybovými problémy klientů a také vysvětlení, jak těmto problémům předcházet, k čemuž rád používám běžně a levně dostupné pomůcky jako míčky, pěnové válce, bločky atd. 

 
 

MARCELA

Jógu jsem poprvé začala cvičit v těhotenství a zalíbila se mi na první dojem.
Po čase jsem objevila vinyasu jógu, která je dynamická a člověk se u ní pěkně zapotil a dal svalům pěkně zabrat. 
Poznáním Hatha jógy a pránájámy mi začala jóga dávat hlubší a ucelený smysl. 
Jógu jsem si zamilovala natolik, že je skoro každý den se mnou na podložce, v mysli a především v mém srdci. Zjistila jsem, že bych ji ráda předávala i ostatním, nejen jako lektor, ale také jako přítel, který umí naslouchat a poradit.

JANA 

Asi před 7 lety jsem na you tube viděla ukázky aerial yogy a přečetla si o ní první články. Byla jsem nadšená a protože jsem nenašla žádný kurz ve svém okolí, zakoupila jsem si na Amazonu svou první síť.  Doma jsme ji slavnostně zavěsily a jaké bylo moje překvapení, že provést cviky dle videí se mi nedaří. Nakonec nám síť zůstala jako houpačka a blbly na ní děti. Po pár letech jsem konečně našla kurz. Sice jsem se bála, že nezvládnu do sítě ani nasednou, jelikož jsem díky úrazu kolene pár let nesportovala a i na chůzi nosila ortézu.

Kouzlu jógy ve vzduchu jsem propadla již první hodinu, a to nejen proto, že jsem se do sítě vydrápala, ale hlavně jsem zvládla některé pozice, kterých byl plný internet. Zjistila jsem, že mnohé náročně vypadající pozice nejsou na provedení, tak obtížné, za to u těch lehce vypadajících se člověk zapotí. Doma jsme oprášili síť a vše ukázala mým dcerám. Mladší se nadchnula a od té doby jsme chodily na létání spolu. Časem se stalo pravidlem, že návštěvy dětské i dospělé visely u nás v ložnici :). Moje nadšení šířit toto cvičení dál se proměnilo v touhu učit „létat“ správně, tak ať si lidé neubližují špatným provedením cviku. Proto jsem si nakoupila dostupné knihy a absolvovala kurz D-yogi fly level 1. Bylo mi obrovským přínosem nejen zpevnění těla, posílání paží, které jsem měla vždy slabé jako čaj, ale hlavně, náprava kolene, díky níž už nenosím ortézu!!!

 

 

EDITA

Jumping se mi vždycky líbil, ale pořád jsem čekala na někoho kdo by začal chodit semnou. No po dlouhe době čekání jsem se rozhodla, že začnu sama. V tě době jsem měla asi o 20kg více než mám teď, přestala mi fungovat štítná žláza - v této chvíli funguje asi na 5% - a to byl ten hlavní impuls, proč začít. Bylo to asi před 4 lety. Hned na první hodině jsem věděla, že to je přesně to, co mě bude bavit. Ze začátku jsem chodila 2x týdně, pak už jsem tam najednou byla 5x i 6x týdně - a kdyby bylo hodin více, tak na nich určitě nechybím. Během půl roku bylo těch zmiňovaných 20kg pryč a cítím se daleko lépe.

KUBA

Jmenuji se Kuba Nieslanik. Pracuji jako elektrikář v TŽ. Všechen svůj volný čas věnuji sportu a osobnímu rozvoji.

Po problémech v pubertě jsem si řekl, že si musím prokopat svůj život . Začal jsem tedy cvičit, přišel jsem na to že vyzařuji ze sebe nějakou energii a dokážu pomáhat lidem a naslouchat jim.

Žiji v Třinci kde jsem si udělal kurz psychologie a začal jsem psát jídelníčky a tréningové plány.

Když mi bylo 18 let jsem začal cvicit. Cvičil jsem klasickou kulturistiku, ale vůbec jsem nevěděl co to je stretching, protaženi a kontrakce svalů. V té době jsem měl 50kg. Po té do Třince přišla seberevolta alá cvičeni s vlastní váhou na dětských hřištích (street workout, calistenic).Vedl jsem Třineckou skupinu společně s mou sestrou. Ale taky to nebylo ono jelikož jsem už měl nějaké základy, ale furt to nebylo pravé ořechové, přišel do mého života Crossfit.

Crossfit dělám od svých 20 let. Prošel jsem si škálou závodů, judges atd. Přisel jsem na to, že to je ono a chci v tom pokračovat. Avšak uvědomil jsem si že crossfit zahrnuje hlavně prvky atletiky , gymnastiky a vzpírání. Tudiž jsem začal navštěvovat vzpírání v Třinci. Poslední dobou poslouchám, že i se svými 70 kg mám docela sílu a hlavně supr techniku. 

Největší úspěchy:

1. místo limitless winger games

3. místo Limitless games

3. místo Bestie Open Olomouc

 PETR

Začal jsem jako průměrný kluk už v pubertě. Nikdy jsem nebyl žádná boxerská celebrita. Box mě prostě baví do dnes a díky něj jsem si splnil kousek svého sportovního snu. Jakožto všechny zápasy po Evropě a dnes trénování nadšenců jako jsem tehdy byl i já. Díky boxu jsem získal životní řád, disciplínu a úctu ke sportu i lidem. Můj nejstarší klient měl 65 let. Dnes dělám kondiční tréninky boxu a základy boxu.

 

 

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

 

Panel

Právě na čepu

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]