KOŇO-FITko

 

 více na nových stránkách http://kono-fit.cz

 

 KOŇO-FITKO

V podkroví bývalé stodoly, nyní nad Koníčkovou Stodolní ulicí vyrostlo nové fitko. Fitko, kde se z kobylek stávají vycválané klisničky a valaši pořádními hřebci. Prostory byly vytvořeny a navrženy majitelkou Koňo-fitka s láskou a zaměřením především na funkčnost. Na své si zde příjde široká klientela. Od těhotných a maminek po porodu, tak i nejmenší děti, přes puberťáky, ženy a muže až po starší generaci. 

Hlavní myšlenka majitelky byla hravost a kreativnost. Proto zde naleznete netradiční cvičící pomůcky jako keg sudy, točky, sáně, pneumatiky, kladiva, boulderovou stěnu, pegbordovou stěnu, monkey bary, rybí schody, landmine a nepřeberné množství úchopů a lezeckých prvků. Nechybí zde ani kardio stroje jako air bike, běžecký pás a veslovací trenažér.

V letním období je připravena travnatá plocha u přivaděče, hned za areálem, kde se protahnou mimo svaly i plíce.

Jsme rádi, že jsme se stali oficiálním přípravným centrem na recesní závod TOČKO-KAPP, proto je zde vše potřebné pro trénování. V létě se vypíšou speciální tréninky, které budou se vším všudy a ty budou stát za to :)

Jelikož jsme demokratická země a můžeme se svobodně rozhodovat, tak jak si můžete vybrat značku piva, tak si můžete vybrat i místo kde budete trávit svůj volný čas. Věříme, že toto místo si oblíbíte a těšíme se na vaše postupy a výsledky po boku s námi. S pokorou a hravostí váš KOŇO-TÝM.

 

PROSTORY K PRONÁJMU PRO FIRMY A OSLAVY
Koňo-fitko vám nabízí netradiční program či prostory pro váš meeting.
Malý sál je ideální pro školení až pro 60 osob (i se sedacími sety) s možností projekce. Nebo narozeninové oslavy v podobě her nebo lekce "Jógy ve vzduchu" pro děti či dospělé.
Velký sál je ideální pro využití vlastních tréninků nebo kreativního programu pro meeting vaší firmy, který vám sestavíme dle vlastního přání. Například opičí dráhu.
K delšímu posezení i s cateringem je možné využití prostor přilehlého pivního sklípku s kapacitou 50 osob nebo venkovní zastřešené terasy, nacházející se před vchodem fitka. S kapacitou až 80 osob.
Pro více informací volejte 731 156 378 / email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.