DEN OTEVŘENÝCH VRAT

 

Tento víkend se u příležitosti ukončení letní sezóny v celém areálu Koníčkova dvora ve Vojkovicích koná Den otevřených vrat. Při této příležitosti máte možnost nahlédnout do veškerého dění našeho dvora, od provozu pivnice a cukrárny, přes malou výrobnu piva – minipivovárek Koňovárek, vlastních uzenářských výrobků, domácí medoviny, až po fungování Koňo-fitka. Další z možností bude i prohlídka mini zemědělského muzea, kde se nachází zachovalé kousky z dob našich prarodičů,  které jsou ve většině případů funkční až dodnes.

Celá akce vypukne v sobotu v 11 hodin otevřením vrat, hned poté následuje celodenní doprovodný hudební program, včetně přehlídky a zakoupení našich domácích uzenářských produktů. Můžete se tak těšit na vepřové hody, zabijačkové pochoutky, klobásky. Nebudou chybět ani placky z námi vypěstovaných koňo - bio brambor.

Pivo – to je, oč tu běží…coby pivovar nabídneme ochutnávku našich celoročně vyráběných světlých, polotmavých i tmavých piv, včetně višňového piva a speciálů u příležitosti této události, a to DVORNÍ 15° a VRAŤÁK 12°. Chybět nebude ani medovina z naší výroby a pro naše nejmenší limonády a sirupy v několika příchutích.

Za vaši pozornost bude určitě stát návštěva Koňo - fitka, kde budete moct nahlédnout do dění sportovních aktivit, kde se mimo jiné věnujeme běžným formám cvičení, ale i cvičením ve vzduchu, pořádáme kurzy cvičení pro děti i dospělé, kurzy jógy pro širokou veřejnost. Také se budete moct seznámit s našimi instruktory, případně se jich zeptat na to, co vás konkrétně zajímá, jaká by případně pro vás byla vhodná aktivita. Celé odpoledne se budou v prostorách fitka konat ukázky cvičení a exhibice.

V naší pivnici a cukrárně bude po celý den personál připraven vám nabídnout cokoliv z námi připravených  jídel a nápojů. Samozřejmostí bude i sladká vitrína v naší cukrárně, kde si určitě vybere každý milovník sladkých ovocných, čokoládových, i bezlepkových zákusků.

 

 

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

 

Panel

Právě na čepu

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]