Koňoinfo ze dvora

Nenašli jste co jste hledali? Zkuste Archiv.

Zdravíme všechny milovníky našeho piva! Připravili jsme pro vás speciální pivní akci po dobu uzavření pivnic a barů. Své oblíbené pivo zakoupíte u nás v Koníčkově Dvoře za zvýhodněné ceny. Všechny druhy lahváčů jen za 20 Kč, pivo v pet 1,5l Ryzák jen za 50 Kč, zbytek sortimentu jen za 60 Kč! Na zdraví a nezapomeňte, že pivo je lék!

S pozdravem tým Pivovaru Koníček!

Milí přátelé, z důvodu vládního rozhodnutí jsme dnes museli uzavřít prostory pivnice a cukrárny. Což znamená i zrušení zvěřinových hodů. Ale nezoufejte!!! ZÁKUSKY a PIVNÍ POHOTOVOST jsou nyní k dispozici v obchodě POTRAVIN A ŘEZNICTVÍ. Taktéž jsme mohutně zásobili lednice s PET láhvemi a lahváči od pivovaru Koníček. Dnes je otevřeno až do 18 hodin, zítra - neděle 15.3.2020 - od 11 do 18 hodin.
O dalším průběhu vás budeme informovat. Užívejte chvíle s rodinou ve zdraví a pohodě.

KLUSÁČEK 13° - JANTAROVÝ SPECIÁL VÍDEŇSKÉHO TYPU
To je silný polotmavý speciál v řadě z našeho pivního kalendáře, který je k dostání v PET a KEG v Koňotéce, obchodě a pivnici Koníčkova dvora.
Těšíme se na vaši návštěvu. 

Příměstské tábory byly loňský rok zcela vyprodané a ze strany dětí velmi úspěšné. Tento rok pořádáme několik turnusů, rezervace turnusů stále probíhají a místa jsou rychle zaplňována. Proto neváhejte a místo pro své děti si včas zarezervujte. Většina kurzů hlásí poslední volná místa.

http://konickuv-dvur.cz/kono-fitko/primestsky-tabor

VÍTÁME SE S VÁMI V ROCE 2020...A JAK JINAK NEŽ NABÍDKOU PIVNÍCH SPECIÁLŮ, KTERÉ VÁS ČEKAJÍ V TOMTO ROCE ??

A tento týden začínáme rovnou píchnutím do hnízda, ne do včelího, nýbrž do sršního...není totiž sršeň jako sršeň.
Víte, co dělat, když vás bodne sršeň? ? Rada číslo jedna zní: nepanikařte. Navzdory své špatné pověsti totiž sršeň není žádný zabiják (pokud nejste alergici   )
Lidové rčení tvrdí, že sedm sršních bodnutí zabije koně a pouhá tři prý stačí na člověka. Ale můžete být v klidu, pokud jde o sršně. Ve skutečnosti jsou mírumilovnější, než se traduje.
Což ovšem nemusí být pravda o našem SRŠNI - 14° POLOTMAVÝM MEDOVÝM SPECIÁLEM...zkuste si jich hned 9.1. dát sedm a zjistíte, jestli vás může bodnout   
K dostání v PET a KEG v Koňotéce, obchodě a pivnici v Koníčkově dvoře.

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

 

Panel

Právě na čepu

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]