Koňoinfo ze dvora

Nenašli jste co jste hledali? Zkuste Archiv.

Už tuto sobotu si můžete vychutnat BBQ speciality. A zavzpomínat, tak na dlouhé letní večery.

K menu je vždy předkrm a polévka. K žebírkům či křidýlkům si dopřejete proslulý salát Coleslaw a domácí koňo-bio pečoky.

OBJEDNÁVKY DO PÁTKU 20.00 HODIN na telefonním čísle: 737 046 749

 

Představujeme plánované akce pro období podzim - zima 2020, které se budou konat v Koníčkově dvoře. Jedná se o akce konané pod záštitou Pivovaru Koníček a Koňo-fitka. Budeme přinášet podrobné informace k jednotlivým akcím.

PODZIMNÍ PIVNÍ MENU

Dvakrát do měsíce se můžete těšit na nový pivní speciál. Tradičně ukončíme tento rok výrobou Štědroku 24%, a vy se můžete společně s ním připravit na vánoce a veselý vstup do roku 2021. Pivní menu odstartujeme společně se začátkem školního roku polotmavým medovým Sršněm 14%, který vás příjemně rozbzučí a samozřejmě také pořádně rozřehtá. Váš Pivovar Koníček

Dalším pivním speciálem z dílny Pivovaru Koníček, který je momentálně k dostání v Koňotéce, obchodě a výčepu Koníčková dvora, je ČMELÁK 12°- MEDOVÝ SPECIÁL.

Čmelák je jedním z našich nejprodávanějších piv a mezi našimi zákazníky je jedním z nejoblíbenějších speciálů, proto dlouze neváhejte a udělejte si včas zásobu tohoto medového pivního speciálu.

VIŠŇOVÉ PIVO...letošní sladkokyselkavá novinka a našimi zákazníky velmi oblíbené 11° pivo od Koníčka zůstává stále v naší nabídce. Pivo už dnes není jen dominantou mužů, toto speciální pivo zachutnalo hlavně ženám. Stejně jako si můžete toto pivo vychutnat na našem výčepu,  si můžete tuto lahůdku odnést v PET láhvi. Do této lahodné ovocné chutě piva, která sklízí obrovský úspěch i na pivních slavnostech a festivalech, se nejde nezamilovat...

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

 

Panel

Právě na čepu

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]