Archiv

Konec školního roku je tady. Hned po vysvědčení je potřeba žáky pochválit za snahu, případně motivovat ke zlepšení. Ti nejlepší z nejlepších se pak mohou od svých rodičů těšit i na nějaký hodnotnější dárek. Odměnu pro jedničkáře jsme si připravili i v cukrárně Koníčkova dvora. Pochlub se u nás svým vysvědčením a pokud budeš mít samé jedničky nebo vyznamenání dostaneš od nás zdarma dva kopečky zmrzliny podle vlastního výběru. A vy ostatní přijďte s rodiči taky - jeden kopeček zdarma máme totiž pro všechny školáky. 

Po velice úspěšné projekci kultovního pivovarského filmu Postřižiny (15. 6. 2018) je na programu našeho Letního Koňokina již tento pátek 29. června další filmová klasika - Na samotě u lesa. Letní kino se bude konat vždy od 21 hodin, brány Koníčkova dvora se však otevřou již od 19 hodin. Před, v průběhu a po skončení promítání je k dispozici občerstvení - Koníčkovy masové a uzené výrobky, pivo z Pivovaru Koníček, nově pak nová piva z Minipivovárku Koňovárek, která budou před zahájením promítání krátce odprezentována. Po skončení filmu se bude konat diskotéka pod vedením DJs Radima.

Program Letního Koňokina:

13. července: Vesničko má, středisková

27. července: Jáchyme, hoď ho do stroje

10. srpna: Slavnosti sněženek

24. srpna: Dědictví aneb Kurvahošigutntag

Na technickém zajištění Koňokina bude pracovat zatím ještě neznámy filmový režisér Robin Lipo, který se před každým promítáním postará o umělecký 15. minutový film, který divákům odkryje dnešní uměleckou tvorbu mladých režisérů z celého světa. Vstupné na jednotlivé filmy je symbolické, a to 20,– Kč.

 

V pivnici Ve dvoře si můžete koupit několik druhů PET, na takové to "domácí popíjení". Mimo tradiční sortiment je nyní k dispozici Podkovář (15 %, alk. 6,5 %). Jde o světlý speciál, který je jedním z favoritů mnoha našich pivařů. Jde o pivo až zlatavé barvy, spodně kvašené. Pivo je chmeleno 3x, a to českými odrůdami Sládek, Žatecký červeňák a odrůdou Kazbek (ta se přidává do ležáckého tanku za studena). Chmel dává tomuto pivu specifické aroma a opravdu extra hořkou chuť. K dispozici bude tento speciál Pivního menu jak v KEG (15, 30 a 50 litrů), tak i v PET. Podkovář, to je ale opravdu hořké pivo. Odneste si pivo domů!

Ukázky tradiční a netradiční velikonoční rukodílné výroby, Velikonoční speciál z Pivovaru Koníček, ale hlavně otevření koníčkova Řeznictví a uzenářství a s tím spojené Vepřové hody... To vše bude na programu v sobotu 24. března 2018 v areálu Koníčkova dvora. Těšit se můžete na šperkářky, cukrářky, švadleny, bylinkářky, malíře, nebude chybět stánek s medovinou a dalšími včelími produkty, přímo na místě uvidíte jak se plete karabáč, dorazit by měl i kovář, mlékař, k vidění bude malování kraslic a další ukázky řemesel. Součástí akce budou i soutěže pro dospělé a děti. K tomu všemu zahraje cimbálová kapela, harmonikář a další pěvecká či taneční vystoupení.  Akce se koná za každého počasí. V případě nepříznivých podmínek se akce přesune do vnitřních prostor Koníčkova dvora. Sledujte naše Facebookové stránky. 

V rámci Velikonočního jarmarku, který se bude konat 24. 3. 2018 v areálu Koníčkova dvora, bude slavnostně zahájena výroba Koníčkových uzenin. Řeznictví a uzenářství bude nabízet poctivé uzeniny - jelita, jitrnice, tlačenku, rolády a mnoho dalších masových pochutin, které se budou vyrábět jen z kvalitních surovin a podle originálních receptur. Se sortimentem bude možné se seznámit poprvé právě na uvedeném Velikonočním jarmarku. Těšíme se na vaši návštěvu.   

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

 

Panel

Právě na čepu

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

GROŠÁK 14% - polotmavý speciál

PONY PEJL 13% - světlá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník, Hatattitla, Bělouš, Višňák, Ryzler, Čmelák, Klusáček

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]