Archiv

Být na sebe jako zvěř během svátku sv. Valentýna se určitě neoplatí, raději svou drahou polovičku pozvěte na ZVĚŘINOVÉ HODY, plné specialit našich kuchařek :) Budeme se těšit v pivnici a cukrárně Ve Dvoře.

Pro velký zájem, doporučujeme rezervovat si stůl 737 046 749. Na čepu náš oblíbený speciál VALACH-TÝN 14% růžový speciál.

Zvěřinové menu

Deset lahváčů 0,5 l si můžete odnést v kartónové krabici. Uvnitř najdete 2 x Ryzák, 1 x Vraník, 2 x Grošák, 2 x Hatatitla, 2 x Vánoční Hucul a 1 x Štědrok. Přejeme vyřehtané Vánoce.

Pivně-amatérský sbor KONISTÉ (zaměstnanci Pivovaru Koníček a Koníčkova dvora) se chystá na ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU v Koníčkově dvoře. Dojděte první adventní neděli (2. prosince 2018) do dvora. Na slavnosti nebude chybět občerstvení, Koníčkova medovina a vánoční pivní speciály - Vánoční Hucul 13 % a Štědrok 24 % - jedno z nejsilnějších piv na Moravě. Brány otevíráme v 15 hodin.

Určitě jste si všimli, že na sociální síti Koníčkova dvora (https://www.facebook.com/konickuvdvur) probíhá soutěž o 5litrový koňosoudek piva Ryzák 11 %. Co je smyslem a cílem?: Vyfoť se sám nebo s přáteli, jak si pochutnáváš na našich vepřových či husích hodech, konaných v Koníčkově dvoře, označ stránky a tento příspěvek jako "To se mi líbí", sdílej svou soutěžní fotku na Facebooku, označ polohu "Koníčkův dvůr", sbírej "lajky" ... To vše do do 18. 11. 2018, kdy proběhne vyhlášení a kdy ve 20:00 hodin zveřejníme vítěze. Výhercem se stává soutěžící s největším počtem lajků, který splnil všechny podmínky soutěže. Vepřové hody jsou již za námi, ale máte ještě šanci na to si pochutnat na hodech husích. Ty se konají 9. až 11. listopadu. 

Na čepu i v PET je novinka - DVORNÍ SPECIÁL (15 %). Pivo je uvařeno v našem Minipivovárku Koňovárek, který se nachází v areálu Koníčkova dvora a slouží k výrobě originálních piv na objednávku nebo k vaření speciálů. Dvorní speciál (15 %) je spodně kvašené světlé pivo měděné barvy. Mok se vyznačuje střední hořkostí a plným sladovým tělem. Pivo si můžete koupit v Koňotéce, potravinách nebo pivnici Ve dvoře v PET. V pivnici je pak toto unikátní pivo i na čepu. Dvorní speciál vás zahřeje nejen na těle, ale i duši. Dej Bůh štěstí.

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

KLUSÁČEK 13% - vídeňský speciál

HATATITLA 14,5% - polotmavá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník,  Pony pejl, Hatattitla, Bělouš

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]

 

Panel

Právě na čepu

RYZÁK 11 % - filtr. světlý ležák

KLUSÁČEK 13% - vídeňský speciál

HATATITLA 14,5% - polotmavá IPA


V PET  - Ryzák, Grošák, Vraník,  Pony pejl, Hatattitla, Bělouš

Zimní-jarní Pivní menu [pdficon]