Archiv

Aprílové počasí, se na nás zatím pěkně vyřádilo. Co naplat. Nicméně my jsme stejně odolní, jako plemeno houževnatého horského koníka. Vědci se moc nemůžou shodnout, jestli patří mezi tarpanovité anebo k severským plemenům poníků. My však v tom máme jasno, protože náš Hucul 13° patří mezi Singl Hop, světlé silné pivo. A my ho pro Vás máme připraveno, ať se vám lépe snáší drsné podmínky končícího dubna. Na zdraví. Dej bůh štěstí a pořádné sluníčko.

K dostání také na www.kono-shop.cz

Svátek svatého Valentýna, prostě Valentýn, je svátkem zamilovaných a milujících.
Trocha historie z wikipedie neuškodí. V ní se píše, že svátek je pravděpodobně odvozen od svátku Lupercalia, slaveném ve starověkém Římě. V předvečer tohoto dne byly do „urny lásky“ vloženy lístečky se jmény dívek. Každý mladý muž potom tahal lísteček a dívka, jejíž jméno si vytáhl, se měla stát jeho „miláčkem“ v následujícím roce, ale starověký Řím byl tak trochu divočina. Legenda však dále vypráví, že svatý Valentýn oddával v Římě tajně zamilované mladé páry a jak se říká, že každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán, tak byl kvůli tomu 14. února popraven. Nicméně nezůstal zapomenut a Valentýn se stal nedílnou součástí našich svátků.
No a jak jsme pro Vás připravili oslavu Valentýna u nás v Pivovaru Koníček? Odpověď je jednoduchá, přeci našim růžovým silným pivem 14° Valach-týnem. Takže všichni zamilovaní a milující je tady další důvod oslavit svátek lásky.

P.S. pánové nezapomeňte na kytku a Valachtýna

Dej Vám svatý Valentýn lásku

k dostání i na eshopu www.kono-shop.cz

Věříme, že se celá situace kolem viru uklidní a sejdeme se s dětmi na Mikulášské nadílce a opičí dráze i pro ty nejmenší prďolky.
 
Přihlášky stále můžete zasílat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Platba bude probíhat až týden předem, pokud budeme vědět, že akce proběhne. Případně v hotovosti na místě.
 
Těší se čert, anděl a Mikuláš
 

Už tuto sobotu si můžete vychutnat BBQ speciality. A zavzpomínat, tak na dlouhé letní večery.

K menu je vždy předkrm a polévka. K žebírkům či křidýlkům si dopřejete proslulý salát Coleslaw a domácí koňo-bio pečoky.

OBJEDNÁVKY DO PÁTKU 20.00 HODIN na telefonním čísle: 737 046 749

 

Aktuální menu na tvarůžkové hody, které se sice nemohou konat u nás v pivnici, ale mohou být u vás doma ?
Výdej do 16 hodin bude v přilehlých potravinách.
od 16 - 18 hodin pak přes výdejní okénko v pivnici.
Nutno objednávat nejpozději do soboty 15:00 hodin.
NELZE PLATIT KARTOU/POUZE HOTOVOST!
Děkujeme, tým Koníčkova dvora

Objednávky na telefonu 737 046 749.