Archiv

Pivně-amatérský sbor KONISTÉ (zaměstnanci Pivovaru Koníček a Koníčkova dvora) se chystá na ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU v Koníčkově dvoře. Dojděte první adventní neděli (2. prosince 2018) do dvora. Na slavnosti nebude chybět občerstvení, Koníčkova medovina a vánoční pivní speciály - Vánoční Hucul 13 % a Štědrok 24 % - jedno z nejsilnějších piv na Moravě. Brány otevíráme v 15 hodin.

Určitě jste si všimli, že na sociální síti Koníčkova dvora (https://www.facebook.com/konickuvdvur) probíhá soutěž o 5litrový koňosoudek piva Ryzák 11 %. Co je smyslem a cílem?: Vyfoť se sám nebo s přáteli, jak si pochutnáváš na našich vepřových či husích hodech, konaných v Koníčkově dvoře, označ stránky a tento příspěvek jako "To se mi líbí", sdílej svou soutěžní fotku na Facebooku, označ polohu "Koníčkův dvůr", sbírej "lajky" ... To vše do do 18. 11. 2018, kdy proběhne vyhlášení a kdy ve 20:00 hodin zveřejníme vítěze. Výhercem se stává soutěžící s největším počtem lajků, který splnil všechny podmínky soutěže. Vepřové hody jsou již za námi, ale máte ještě šanci na to si pochutnat na hodech husích. Ty se konají 9. až 11. listopadu. 

Na čepu i v PET je novinka - DVORNÍ SPECIÁL (15 %). Pivo je uvařeno v našem Minipivovárku Koňovárek, který se nachází v areálu Koníčkova dvora a slouží k výrobě originálních piv na objednávku nebo k vaření speciálů. Dvorní speciál (15 %) je spodně kvašené světlé pivo měděné barvy. Mok se vyznačuje střední hořkostí a plným sladovým tělem. Pivo si můžete koupit v Koňotéce, potravinách nebo pivnici Ve dvoře v PET. V pivnici je pak toto unikátní pivo i na čepu. Dvorní speciál vás zahřeje nejen na těle, ale i duši. Dej Bůh štěstí.

Nadcházející víkend (26. - 28. 2018) bude v pivnici Ve dvoře ve znamení Vepřových hodů. Naše paní kuchařka připravila neodolatelnou nabídku (viz níže), která způsobí u strávníků neodolatelné chrochtání. Když k tomu přidáme extra silný (výroční, republikový) speciál HEKTOR 19,18 %, který bude na čepu, o zábavu u nás v pivnici bude dobře postaráno. Nezapomeňte si včas rezervovat stůl na tel.: +420 737 046 749. Těšíme se na vás v prostorách naší pivnice a vězte, že: "Kvalitní české prase i pro budoucnost zachráníte, že jej na našich vepřových hodech sníte!"  :)